KONST / Litografier / Färglitografi 15396103

nr 1539 6103

Erik Ortvad

(1917-2008), Danmark

Signerad, numrerad 37/340, daterad 2000. Färglitografi. Bladets mått: 52x74, oramat löst blad

måndag 8 maj 2023
kl 19:53:53

Erik Ortvad

Läs mer om Erik Ortvad